Warsztaty - ozdoby Bożonarodzeniowe.

 

Dnia 18 grudnia 2017 r. uczestnicy projektu "Sposób na życie" realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi w ramach Programu "Działaj Lokalnie" uczestniczyli w warsztatach – ozdoby Bożonarodzeniowe.

 

Zajęcia poprowadziła Pani Krystyna Zaczek.

 

Dawno, dawno temu, w przedświątecznym czasie, by rozgonić smutek i szarość, ludzie spotykali się, biesiadowali, robili ozdoby stroiki świąteczne lub świecidełka, które sprawiały, że pomimo szarości na zewnątrz, w domach i sercach gościła radość z oczekiwanych świąt i świąteczna atmosfera. Seniorzy na warsztatach wykonali kolorowe stroiki, pachnące lasem.

 

Materiałów dostarczyła natura - choinkowe gałązki, szyszki, patyczki - wszystko się przydało. Do tego trochę koloru, wstążka, brokat, bombka, gwiazda betlejemska, świeczka i powstanie piękny stroik na stół. Boże Narodzenie już tuż tuż. Warto już teraz pomyśleć o takich świątecznych dekoracjach jak stroik świąteczny.

 

Seniorzy ozdobią swoje domy pięknymi stroikami, które stworzyli własnoręcznie swoją dobrą i twórczą energią zaskakując siebie samych swoimi skrytymi talentami.


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

26-631 Jastrzębia
tel./fax. 48 384 05 07
gops@jastrzebia.pl

Godziny otwarcia:
pon. - 8.00 - 16.00
wt. - pt. - 7.00 - 15.00

Licznik odwiedziń: 274896